Адвокат Кіншов Дмитро Сергійович

Спеціалізація: проведення реєстраційних дій, адміністративне право

Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, я чітко для себе усвідомив, що захист прав та інтересів людини є актуальною та гострою проблемою. Разом з колективом Адвокатського Об’єднання «Адвокати та медіатори України» ми прагнемо якісного та своєчасного захисту законних прав та інтересів наших Клієнтів!

Враховуючи факт внесення змін до законодавства проведення реєстраційних дій, велика кількість клієнтів звертається до нас з метою привести свої статутні документи у відповідність до вимоги Закону або зареєструвати підприємство з нуля під ключ.

Актуальними залишаються суперечки, які виникають між органами державної влади або їх посадовими особами, з одного боку, та юридичними, або ж фізичними особами, з іншого боку. Як правило, у таких випадках відбувається порушення прав та законних інтересів останніх.

Дотримуючись фундаментальних принципів права, команда адвокатів Адвокатського Об’єднання «Адвокати та медіатори України» відновлює порушені права та законні інтереси своїх клієнтів, а також зобов’язує відшкодувати шкоду, яку було завдано після таких з подальшим відшкодуванням заподіяної шкоди.