Цивільні справи

Адвокат у цивільних справах – одна з найпопулярніших послуг у юриспруденції. Справа в тому, що звичайна людина стикається з цивільним правом у повсякденному житті десятки разів за 1 день. Щодня Ви оплачуєте покупки, платите за проїзд у транспорті, замовляєте обіди та вечері та робить багато інших стандартних речей, які насправді мають правовий контекст. Елементарна покупка в магазині може перетворитися на громадянську суперечку, якщо Вам продадуть неякісний товар. Саме тому, за будь-якого порушення Ваших прав та інтересів – Вам необхідна допомога цивільного адвоката.

Вся складність та особливість цивільних суперечок у тому, що тут позивач має довести суду, що його права були порушені, а не навпаки, і, природно, не маючи спеціалізованої освіти та практики, самостійно це зробити неможливо.

Адвокати нашого об’єднання мають величезний досвід вирішення цивільних спорів та ідеальне знання законодавства, які допомагають нам досягти 100% успіху в усіх судових процесах. Наші адвокати з цивільного права захистять Вас у найскладніших та особистих справах та відновлять Ваші моральні та матеріальні інтереси.

Ми допомагаємо у сфері кредитного права, житлового права, земельного права, сімейного права, спадкового права, трудового права. Ми гарантуємо Вам висококваліфіковану допомогу адвоката, консультацію адвоката та захист на будь-якій стадії судового процесу.

АТ «Адвокати та медіатори» – це якісна юридична допомога за доступною ціною!