Адвокат під час обшуку

Обшук – один із важливих етапів у кримінальному судочинстві ще на стадії розслідування. Відповідно до законодавства України, обшук може проводитись лише на підставі рішення суду та із суворим дотриманням усіх прав та інтересів обвинуваченого. Але на практиці часто всі межі закону порушуються, і представники правоохоронних органів починають перевищувати свої повноваження. У таких випадках Вам обов’язково необхідний захист адвоката, який суворо слідкуватиме за законністю проведення обшуку та дотриманням усіх Ваших прав. Адвокат перевірить правильність рішення суду, дотримання всіх термінів та дій, а також визначить законність дій працівників правоохоронних органів. 

Самостійно впорається під час обшуку досить важко, адже звичайна людина не знає всіх тонкощів законодавства, тому часто слідчі спекулюють на цьому. Щоб уникнути невигідного становища, краще звернутися за кваліфікованою допомогою та переконатися в тому, що обшук не відіграє ключову негативну роль у розслідуванні справи.

Наші послуги:

  • Активна та тактично правильна участь адвоката при проведенні обшуку, тимчасового доступу та арешту майна
  • Складання заперечень та клопотання про тимчасовий доступ та арешт майна
  • Оскарження дій/бездіяльностей, процесуальних рішень під час обшуку, тимчасового доступу та арешту майна
  • Інші послуги адвоката, під час обшуку, тимчасового доступу або арешту майна.

Адвокат під час проведення обшуку. Звертайтеся до нас за допомогою, щоб якісно захистити себе від незаконних дій під час обшуку чи арешту майна. Пам’ятайте, що Ваші права ніхто не може порушувати, а ми проконтролюємо це та вживемо всіх заходів!

Якщо у Вас виникла потреба у отриманні професійної

правової допомоги, звертайтесь за тел. :

(099) 740 16 73

(099) 225 94 55

зв'язатися зі спеціалістом
Адвокат під час обшуку