Сімейні спори

Сімейні конфлікти – одні з найбільш складних та особистих суперечок у юридичній практиці, адже вони завжди зачіпають особистісні стосунки між людьми та їхні почуття. Тому, щоб зменшити моральні збитки та не завдавати біль іншим членам своєї сім’ї, найбільш ефективний та безболісний спосіб їх вирішення – медіація.
Справа в тому, що за допомогою медіації можна досягти найбільш позитивних результатів і вирішити будь-яку суперечку мирно, не доводячи до судового процесу. Крім того, сам процес медіації відбувається без зайвих стресових ситуацій та звинувачень за допомогою правильно збудованих переговорів між учасниками спору. Навіть якщо одна із сторін не готова йти на контакт – медіатор зможе знайти правильний підхід та налагодити процес для успішного завершення медіації.
Крім того, при медіаційній процедурі в сімейних суперечках Ви можете не хвилюватися про розголошення особистої інформації, адже вся інформація є конфіденційною і не вийде за рамки учасників спору, на відміну від відкритих судових процесів.

У сфері сімейного права ми можемо допомогти Вам у вирішенні таких спорів за допомогою медіації:

  • Шлюбноі процеси 
  • Спори, пов’язані з вихованням дітей (порядок побачень із другим батьком, визначення місця проживання, аліменти, оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон)
  • Спори про майно (розділ майна, спори про право спільної власності та інше)
  • Спори про шлюбні договори (укладання, невиконання зобов’язань, визнання недійсним, розірвання)
  • Інші сімейні суперечки

Наші медіатори допоможуть Вам правильно вибудувати переговори, налагодити стосунки та досягти максимально бажаних результатів у результаті медіації, а головне – не залишитися ворогами зі своїми найближчими.

зв'язатися зі спеціалістом
Сімейні спори - АО "Адвокати та медіатори України"