Купівля/Продаж Бізнесу

Відкриття власної справи, власне, як і її закриття – досить тривалий та витратний процес. Тому останнім часом велику популярність набуває купівля та продаж готового бізнесу. Суть у тому, що всі сторони від такої угоди залишаються лише у виграші – той, хто продає не просто зупиняє підприємницьку діяльність, а ще й отримує матеріальну вигоду, а той, хто купує – отримує можливість максимально швидко розпочати свій бізнес і при цьому не морочитися із оформленням документів. Проте здійснити таку угоду без присутності кваліфікованого юриста – ризикова справа, яка може спричинити безліч проблем і наслідків.

Купівля/Продаж Бізнесу

Наше адвокатське об’єднання пропонує Вам професійну юридичну допомогу та супровід угод з купівлі/продажу готового бізнесу. Ми допоможемо Вам не тільки підібрати хороший варіант готового бізнесу, а й перевірити компанію перед покупкою та переконатися у відсутності будь-яких проблем та заборгованостей.

Крім того, ми перевіримо всю податкову звітність компанії та переконаємося у відсутності штрафів та санкцій з боку органів державної влади.

І найважливіша частина – переоформлення документів. Наші адвокати гарантують Вам супровід під ключ та самостійно підготують необхідні документи та організують їхнє підписання, а також реєстрацію. Єдине, що потрібно від Вас – Ваш підпис та згода на купівлю/продаж.

Ми гарантуємо Вам якнайшвидший пошук потрібного об’єкта готового бізнесу або клієнта, якісну перевірку та юридично грамотне складання всіх документів. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам розпочати Ваш бізнес швидко та без затримок, а у разі продажу – отримати чудову вигоду від угоди!

зв'язатися зі спеціалістом
Купівля/Продаж Бізнесу