Розробка проектів договорів

Укладання договорів – одне із найважливіших і поширених видів угод як серед фізичних осіб, і у бізнесі. Багато договорів укладаються автоматично, а підтвердженням домовленості є дії сторін. Наприклад, оплата покупки у магазині чи оплата проїзду у транспорті. Але існує низка договорів, які потребують як попереднього вивчення, а й детальної розробки. У такому разі простій людині просто неможливо впоратися з цим завданням самостійно, і найкращим варіантом буде звернення до професійного адвоката.

Адвокатське об’єднання «Адвокати та медіатори України» пропонує послугу укладання та розробки договорів з урахуванням інтересів та позицій усіх сторін, а також відповідно до законодавчої бази. Наші адвокати здатні розробити будь-який вид договору, а головне чітко і ясно, без розпливчастих формулювань. Ми продумуємо кожен пункт так, щоб у разі будь-яких розглядів закон завжди був на стороні замовника. Ми гарантуємо захист Ваших інтересів та чітке визначення відповідальності контрагентів, вказівку всіх важливих умов договору, будь то терміни, ціна, штрафи чи неустойки за невиконання умов договору.

Розробка проектів договорів

Розробка договорів у АО «Адвокати та медіатори України» відбувається у такі етапи:

  • Звернення клієнта та зустріч із ним та нашими адвокатами.
  • Формування завдання клієнтом та постановка всіх необхідних умов для договору.
  • Розробка проекту договору нашими адвокатами з урахуванням вимог клієнта та робота з розбіжностями контрагента за договором.
  • Передача проекту договору клієнту узгодження.
  • Коригування проекту договору та внесення необхідних змін.
  • Оформлення та підписання договору.

Вибираючи розробку договору у нас Ви отримаєте максимально бажаний результат. Ми гарантуємо Вам юридичну чіткість, структурованість, повну відповідність закону, зрозуміле формулювання умов, яке не можна буде трактувати не на Вашу користь. Крім того, ми детально опрацьовуємо всі можливі ризики та надійно захищаємо наших клієнтів від можливих претензій та проблем з боку контрагента.

Адвокати, які безпосередньо розроблятимуть проект Вашого договору – це команда висококваліфікованих фахівців, які мають практичний досвід у найскладніших справах та не раз стикалися з нюансами та помилками у Договірному праві. Саме тому ми гарантуємо Вам якість на 100%. Звертайтесь до нас і будьте впевнені, що довірились професіоналам!

Розробка проектів договорів

зв'язатися зі спеціалістом
Розробка проектів договорів - АО "Адвокати та медіатори України"