Складання претензій

Учасники господарської діяльності рано чи пізно стикаються з порушенням прав та інтересів, особливо це стосується невиконання договірних зобов’язань. Звичайно, таку суперечку можна вирішити в судовому порядку, але тривалість судового процесу, маса фінансових витрат іноді навіть не варта того. Саме тому Вам необхідна допомога наших адвокатів для досудового врегулювання будь-яких претензій у господарських справах. По-перше, Ви заощадите на витратах на судові засідання, по-друге, значно скоротите терміни врегулювання спору, а по-третє, Ви зможете максимально ефективно та точно задовольнити свої інтереси.

Варто не забувати, що самостійно врегулювати господарську суперечку неможливо, адже потрібно суворо дотримуватися порядку процесуальних дій та ідеально знати господарське законодавство. Наші юристи максимально ефективно, швидко та професійно зможуть допомогти Вам вирішити цю проблему.

Основним способом врегулювання конфліктів на досудовому етапі є складання претензій до сторони, що порушила свої зобов’язання. По суті, претензія – це звернення особи, яка вважає, що її права та інтереси були порушені до порушника, але без втручання суду.

Наші адвокати складуть Вам претензії з урахуванням усіх деталей та побажань, а головне відповідно до вимог Господарського законодавства України. Саме правильність претензії, суворе дотримання термінів складання та форми забезпечить Вам ефективний захист порушених прав під час переговорів.

Ми гарантуємо Вам ефективну юридичну підтримку, грамотне складання процесуальної документації та супровід під час переговорів.

Якщо у Вас виникла потреба в отриманні

професійної правової допомоги, звертайтесь за тел. :

(099) 740 16 73

(099) 225 94 55

зв'язатися зі спеціалістом
Складання претензій - АО "Адвокати та медіатори України"