Консультація адвоката у кримінальних справах

Консультації адвоката у кримінальних справах. Кримінальні справи вважаються одними з найскладніших в адвокатській практикі, адже на кону стоїть не просто фінансовий добробут чи репутація людини, а й її життя та справедливість. Крім того, кримінальний злочин завжди зазіхає на найважливіші принципи, закріплені в Конституції: життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпеку людини, суспільні відносини, інтереси та блага людства в цілому, власність, громадський порядок та безпека, а також державний устрій . Тому якщо Ви зіткнулися у своєму житті з кримінальним процесом, незалежно на якому боці Ви перебуваєте – обвинуваченого чи потерпілого, Вам обов’язково потрібна допомога адвоката. Пам’ятайте, що кримінальні справи неможливо вирішити самотужки, адже в таких справах завжди відкривається кримінальне провадження, а тому потрібний якісний та ефективний захист будь-якої сторони процесу.

Адвокати нашого об’єднання допоможуть Вам на будь-якій стадії кримінального провадження та допоможуть максимально ефективно захистити Ваші права та інтереси, а також відновити справедливість.

Наші послуги:

Визначення наявності/відсутності ознак складу злочину

Коротке зразкове прогнозування ходу досудового розслідування

Підготовка до допиту, перехресного допиту

Стратегічне та тактичне планування, навчання клієнта при досудовому розслідуванні та судовому розгляді справ про злочин.

Консультація адвоката у справах щодо умовно-дострокового звільнення

Консультація адвоката у справах про зміну запобіжного заходу, виду покарання та місця відбування покарання

А також будь-які консультації щодо кримінальних справ

Консультація адвоката у кримінальних справах. Ми обіцяємо Вам не просто роз’яснення законодавства у сфері кримінального права, а й ефективну допомогу не залежно від того, хто Ви свідок, потерпілий чи підозрюваний. Гарантуємо індивідуальний підхід, ясність та оперативність. Звертайтесь!

Якщо у Вас виникла потреба в отриманні професійної

правової допомоги, звертайтесь за тел. :

(099) 740 16 73

(099) 225 94 55

зв'язатися зі спеціалістом
Консультація адвоката у кримінальних справах