Відшкодування збитку

Більшість цивільних суперечок пов’язані із заподіянням шкоди та однією з цілей їх вирішення є саме відшкодування заподіяних збитків. Збитки можуть бути заподіяні абсолютно різними обставинами, наприклад, внаслідок ДТП, у разі затоплення чи іншого пошкодження майна. Також збитки можуть бути завдані діями або бездіяльністю органів державної влади або органами місцевого самоврядування. У будь-якому випадку, яким би не було джерело, бажання клієнта відшкодувати заподіяні збитки, і будь-який характер шкоди було завдано морального чи матеріального. 

Для того, щоб досягти ефективного результату та отримати бажане – Вам потрібна допомога професіонала. У нашому адвокатському об’єднанні Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні спорів про відшкодування збитків.

Спектр наших послуг:

  • Консультація адвоката щодо відшкодування збитків, аналіз ситуації
  • Визначення наявності/відсутності підстав для відшкодування матеріальних або моральних збитків
  • Розробка стратегії подальших дій та лінії захисту
  • Мирне врегулювання спору (підготовка вимоги/претензій до винної сторони, переговори та врегулювання спору)
  • Врегулювання спору в судовому порядку (підготовка позову та необхідних процесуальних документів, збирання доказів, організація експертиз)
  • Представництво інтересів клієнта в суді (1 інстанція, а також представництво в апеляційному чи касаційному суді)
  • Інші послуги у цьому напрямку

Наші адвокати працюють виключно з міркувань: “Інтереси клієнта на першому місці”! Ми гарантуємо Вам якісний захист, відкритість у спілкуванні «адвокат-клієнт», конфіденційність та максимально бажаний результат на Вашу користь!

Якщо Вам потрібна професійна

правова допомога, звертайтесь за тел. :

(099) 740 16 73

(099) 225 94 55

зв'язатися зі спеціалістом
Відшкодування збитку - АО "Адвокати та медіатори України"