Допомога у виконанні рішення суду

Виконання рішень суду – остаточна стадія судового розгляду, від якої залежить чи все-таки будуть відновлені Ваші права та інтереси на практиці. Реалії такі, що навіть при максимально швидкому завершенні судового процесу та ухвалення рішення на Вашу користь – Ваша справа може висіти на розгляді у Виконавчій службі досить довго. До того ж, існує ймовірність того, що рішення суду може залишитися без виконання і просто буде повернено, саме тому дуже важливо, не пустити цей етап на самоплив, а звернутися за кваліфікованою допомогою до адвоката.

Допомога у виконанні рішення суду

Адвокатське об’єднання «Адвокати та медіатори України» пропонують повний комплекс послуг, які мають на меті виконання рішення суду.

Наш спектр послуг:

  • Збір необхідних документів у суді в інших органах державної влади
  • Складання та подання необхідних процесуальних документів до Виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження у справі
  • Супровід адвокатом процедури виконання рішень у виконавчій службі або у приватних виконавців
  • Допомога у відновленні пропущених термінів для відкриття виконавчого провадження
  • Оскарження дій/бездіяльності виконавців
  • Інші послуги, що стосуються виконання рішення суду

Наші адвокати завжди дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть домогтися справедливого рішення у Вашій справі не тільки на папері, а й у реальному житті. Ми гарантуємо Вам якісну юридичну допомогу, повний захист Ваших інтересів, а також оперативність та чіткість у нашій роботі!

зв'язатися зі спеціалістом
Допомога у виконанні рішення суду - Адвокати та медіатори України